You are here:

Sistem

Sistem

Tek patentli sistem ile onarım

Kullanmış olduğumuz sistemin temel prensipleri basit ama etkilidir. Geliştirmiş olduğumuz sistemle, hasarlı ve dik bir kalıbı birkaç dakika içerisinde kontrollü ve hidrolik patentli özel baskı sistemi ile onararak hasarsız hale getirmekteyiz.

Elbette deformasyona bağlı olarak gerçekleştirdiğimiz restorasyonun zorluğu biraz yüksek seviyelerde olabilmektedir. Bu her zaman mümkündür. Ancak sisteminizde bir kırılma ya da yırtılma gibi bir durum varsa ROS tarafından tamir edilmeyip değişimi önerilmektedir. ROS ‘un en önemli etkisi taşınabilmesi ve ulaşılması zor, dar ve yüksek alanlara girebilip sizlere bu alanda da rahatlıkla çalışmanızı sağlayabilir.

Her zaman doğru güvenlik önlemlerini alarak, daha güvenli bir şekilde çalışacak ekipmanları sizlere sağlamaktayız.
Vermiş olduğumuz ROS sistemi ile onarım işlemlerinizi daha hızlı, güvenli ve konforlu hale getirip sizlere zamandan tasarruf sağlayıp, paletlerin yük altındaki çalışma sistemlerinde yeşil ile kehribar renklerindeki kategorileriyle hasarlarınızı en aza indirgiyoruz. Böylelikle zaman ve emekten tasarruf etmiş bulunuyoruz. Böylelikle herkese yarar sağlamış olmaktadır.

Müşterilerimizin maksimum güvenlik sağlamaları için ROS olarak bir yedek lisans almalarını ve üç onarım sınırı patentli sistemlerimizi kullanmalarını öneririz.

ROS YÖNTEMİ

Paradan, zamandan ve CO2 emisyonlarından tasarruf edin

Ekonomik

ROS Onarim ile yenileme arasinda %80’e kadar tasarruf edeceksiniz.

Zaman kazanin

ROS onarim sistemleri Category Green ve Category Amber hasarlarini, paletler tasinmadan ve raflar bosaltilmadan onarimini mumkun kilar.

CO2 emisyonlarından tasarruf edin

Yeni parça gerekmez. Onarım yöntemimiz, özellikle dayanıklılığın önemli olduğu zamanlarda her işletme için harikadır.